KOSHIN Pompa submersibila apa murdara Koshin PXJ-250-BAB, 1 1/2", 450 W, 190 L/min, Hmax. 8.5 m
KOSHIN
Info:
* Prețul este valabil doar pentru comenzile online. În magazinele noastre, prețul poate varia.
* Comenzile se plasează exclusiv pe site.
In stoc furnizor
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 4971770770027 Ai nevoie de ajutor? 0726309824 / 0721209338
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
Pompa electrica pentru drenaj ape reziduale - KOSHIN, seria DEWATERING, model PXJ-250-BAB.
Pompa submersibila Koshin PXJ-250, fabricata in Japonia, este special conceputa pentru apa cu particule de pana la 6 mm. Datorita carcasei sale din otel inoxidabil, poate elimina eficient apa reziduala pana la un nivel de 3 mm. Designul sau subtire il face usor de instalat in spatii limitate, cum ar fi gurile de vizitare sau puturile. Diametrul conexiunii este de 40 mm (1 1/2″). Cu o capacitate totala de inaltime de 8.5 m si un debit de 190 L/min, pompa submersibila PXJ-250 este o alegere fiabila pentru toate nevoile de drenaj.
Caracteristici:
Carcasa din otel inoxidabil si rezistenta la rugina.
Amplasare usoara in spatii inguste, cum ar fi puturi sau puturi, cu carcasa subtire.
Este destinat apei cu particule de pana la 6 mm.
Date tehnice:
Tensiune de alimentare: 230 V / 50 Hz
Putere motor: 450 W
Putere de iesire: 250 W
Debit maxim: 190 L/min (11.4 mc/h)
Inaltime de refulare maxima: 8.5 m
Adancime max. de imersie: < 5 m
Curent: 1.9 A
Racord de refulare: 1 1/2" (40 mm)
Diametru maxim particule solide: 6 mm